Päikeseloojangu matkad mega SUP laual - Fansurf surfikool

Päikeseloojangu matkad mega SUP laual

17 

Päikeseloojangu matkad mega SUP laual

  • Päikeseloojangu matkad mega SUP laual avatud alates 01.05.2021 Kakumäel
  • Päikeseloojangu matkad mega SUP laual algavad kell 19:00 (kohale tulla 15-20 min varem). Loojangu matkad algavad kell 21:00 (kohale tulla 15-20 min varem).
  • Matkade täpne ajakava ilmub 01.05.2021 kalendris

Võimalus osaleda matkal MEGA SUP lauaga, mis mahutab kuni 8 täiskasvanut. MEGA SUP-i laudu 2 tk. Mõnusama olemise tagab osalejate arv 4-6 inimest. MEGA SUP on tõeliselt fun ja hakkama saavad KÕIK.

Hind: 17 € osaleja (koht MEGA SUP laual)

SAADAVAL

Kategooria: Silt:

Päikeseloojangu matk mega SUP laual /  SUP matk / aerusurfi matk

Päikeseloojangu matk mega SUP laual /  SUP matk / aerusurfi matk on tegevus mida saab teha koos sõpradega, et nautida aktiivset tegevust merel, kus aeg seisab ja vaim saab uue hingamise! Aerusurfi matk kestab 1.5 tundi kella 19.30-21.00. Matkame vastavalt ilmastiku tingimustele Linnusaareni või Tabasalu pankrannikuni. SUP matkal osalemiseks ei ole nõutav eelnev aerusurfi kogemus. Lauaga harjumiseks kulub tavaliselt 10-15 min. Matkal osaleja peab vähemalt olema 12 aasta vanune. Päikeseloojangu SUP matkad Kakumäe surfikoolis.

Laird Hamilton ja Dave Kalama olid esimesed, kes tutvustasid iidset spordiala moodsale veespordi maailmale. Rick Thomas oli 2000. aastal esimeseks “kaasaegseks” surfariks, kes tõi aerusurfi Hawaii saartelt mandri USA – sse. Sealsete surfarite poolt võeti uus ala kiiresti omaks, kuna pakub võimalust püsida pikemalt lainel ning ülevaade toimuvast on tunduvalt parem.
Olles suhteliselt kergesti omandatav, on aerusurf tänapäeval tõhusaks lisatreeninguks paljudele tippsportlastele ning lihtsalt meeldivaks ajaviiteks miljonitele inimestele üle maailma.

Sup matkasi korraldab Kakumäe surfikool ja Viimsi surfikool.