Suvelõpu laste surfilaager 6-13 vanustele 9 ja 10 sept 2023 - Kakumäel - Fansurf surfikool

Suvelõpu laste surfilaager 6-13 vanustele 9 ja 10 sept 2023

120 

Nädalavahetuse Laste Surfilaager 6-13 vanustele, 9. ja 10. september 2023

Suve lõpu laste surfilaagris toimub erakordne nädalavahetuse seiklus. Märkige kalendrisse kuupäevad 9. ja 10. september, sest laager pakub lastele vanuses 6-13 aastat elamuslikke tegevusi nagu lainesurfi ja wingsurfi õpet ning tuubisõitu. Laager toimub ainult siis, kui on registreerunud vähemalt 10 last. Kiire registreerimine on soovitatav, kuna kohtade arv on piiratud. Ärge jätke kasutamata seda suurepärast võimalust nautida veel viimaseid suvepäevi aktiivselt surfates enne sügist!

Meie täienenud lastelaagri programmi on lisandunud uued surfialad ja lõbusad veetegevused. Lisaks varasematele traditsioonilistele surfilaagri tegevustele lisanduvad 2023 suvehooajal lainesurfi õpe, wingsurfi õpe ja tuubisõit.

Lastelaagrid on mobiilivabad ja seltskondliku suunitlusega. Lastelaagri tegevused ja õpe toimub surfitiimides. Eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole kohustuslik. 

Mida laagris õpitakse ja harjutatakse?

 • Lainesurfi (surf) õpe ja surfamine veepeal
 • Wingsurfi õpe ja praktika veepeal
 • Tuubisõit Kakumäe lahel
 • Purjelaua koolitus ja praktika veepeal
 • Aerusurfi SUP koolitus ja Sup matkamine
 • Megasup surfitegevused
 • Lohesurfi kaldakoolitus ja õppelohede lennutamine
 • Ranna ja mereohutuse koolitus
 • Mängulised õppetegevused kaldal
 • Surfi ettevalmistus tegevused – soojendusharjutused, kuidas vältida vigastusi, venitus- ja lõdvestusharjutused
 • Surfielu, ujumine, põnevad jututoad ja palju muid lahedaid kogemusi värskes õhus.

Laagrid toimuvad  Tallinnas Kakumäe rannas (Räime tn 52, Tallinn, Eesti 13516)

Kuidas registreeruda?

Valige osalejate arv ning registreeruge laagrisse. Palun märkige registreerimisel märkuste lahtrisse, kui laagrilapsel on mingeid erisusi näiteks allergiad, haigused, toidu talumatus jne. Kui olete registreerimise kinnitanud on laagrilaps automaatselt registreeritud lastelaagrisse. Teie mailile edastatakse makseteatis, mille alusel saate tasuda surfilaagri eest. Peale makselaekumise saadetakse teile laagritasu arve. 

Lastelaagri maksumus on 120 eur

Lastelaagri kava ja vajalik info allpool.

SAADAVAL

Kategooria: Sildid: ,

Nädalavahetuse Laste Surfilaager, 9. ja 10. september 2023

Erakordne Võimalus Suve Lõpetuseks: Kaks Päeva surfi ja mõnusat laagrimelu!

Kas otsite veel viimast suvepõrget enne sügist? Siis on meil teile fantastiline uudis! Meie populaarse “Surf on lahe” lastelaagri raames on veel üks erakordne võimalus selle suve jooksul kokku tulla. Märkige kalendrisse 9. ja 10. september, sest need kaks päeva tõotavad tulla täis seiklust, õppimist ja lõbutsemist.

Kiire Registreerimine on A ja O!
Kuna see on erakordne võimalus ja kohtade arv on piiratud, soovitame teil kiirelt registreerida. Laager toimub ainult siis, kui on registreerunud vähemalt 10 last. Ärge jätke seda erilist võimalust kasutamata!

Sihtgrupp
Kutsume kõiki 6-13 aastaseid lapsi, kes tahavad kogeda merd, laineid ja lõputult lõbu. Algajad, tundmata jäänud talendid ja väikesed surfihaid – kõik on oodatud!

Tegevused ja Traditsioonid
Lisaks meie laagri traditsioonilistele tegevustele oleme lisanud uued ja põnevad veesportimise vormid, nagu lainesurfi õpe, wingsurfi õpe ja tuubisõit.

Armastus Looduse ja Keskonna Vastu
Me ei unusta ka keskkonnateadlikkust ja looduse austamist, olles oma tegevustes jätkusuutlikud ja õpetades lapsi sama tegema.

Ära Maga Maha!
Kiirustage, sest see on teie võimalus saada osa suvest viimase hetke emotsioonide ja seiklustega. Registreeruge kohe, sest kohti on piiratud ja need täituvad kiiresti!

NB! Registreerimine on avatud kuni kohtade täitumiseni ja laager toimub vaid siis, kui miinimumarv on saavutatud. Ärge jääge ilma sellest erilisest võimalusest!

Laste Surfilaagri hind on 120 eur 

Lastelaagri ajakava 9. ja 10. september 2023

 • 10:00-10:30 Kogunemine Fansurf Surfikoolis
 • 10:00-12:30 Surfitegevused õpe ja praktika veepeal, kaldategevused, spordimängud.
 • 12:30-13:30 Lõunasöök, puhkus ja vaba aeg.
 • 13:30-16:00 Surfipäev jätkub, surfitegevused õpe ja praktika veepeal, kaldategevused, spordimängud.
 • 16:00-16:30 Õhtuoode, puhkus ja vaba aeg.
 • 16:30-17:00 Laagripäeva lõpetamine ja kojuminek.

Mida lastelaagris õpitakse ja harjutatakse?

 • Lainesurfi (surf) õpe ja surfamine veepeal
 • Wingsurfi õpe ja praktika veepeal
 • Tuubisõit Kakumäe lahel
 • Purjelaua koolitus ja praktika veepeal
 • Aerusurfi SUP koolitus ja Sup matkamine
 • Megasup surfitegevused
 • Lohesurfi kaldakoolitus ja õppelohede lennutamine
 • Ranna ja mereohutuse koolitus
 • Mängulised õppetegevused kaldal
 • Surfi ettevalmistus tegevused – soojendusharjutused, kuidas vältida vigastusi, venitus- ja lõdvestusharjutused
 • Surfielu, ujumine, põnevad jututoad ja palju muid lahedaid kogemusi värskes õhus.

Lisainfo lastelaagrite kohta.

Lastelaager toimub linnalaagri formaadis, ehk hommikul tuleb surfilaps linnalaagrisse ja õhtul läheb koju. Linnalaager on mõeldud eelkõige vanuses 6-13 eluaastat lastele, kuid soovi korral saavad osaleda ka teistes vanustes lapsed. Laagrilapsed käivad mõlemal päeval vees kaks korda. Kõiki surfitegevusi harrastame koos treeneritega.

Linnalaagrid toimuvad  Tallinnas Kakumäe rannas (Räime tn 52, Tallinn, Eesti 13516). 

Laagrid on mobiilivabad ja seltskondliku suunitlusega. Laagri tegevused ja õpe toimub surfitiimides. Kaks põnevat laagripäeva aitavad luua omanäolise ning mängulise keskkonna ja eelnev surfikogemus ning ujumisoskus ei ole nõutav. Kõik tegevused toimuvad madalas vees ja kasutusel on turvavarustus (kalipso, päästevest, turvapaat).

Laste Surfilaager on lihtne võimalus omandada eluliselt vajalike teadmisi mereohutusest, osaleda sportmängudes, tegeleda surfamisega ja ujumisega. Põnevatel surfipäevadel õpitakse erinevaid surfialasid lainesurf, wingsurf, purjelaud, aerusurf, skimboard, bodyboard ning tutvutakse lohesurfiga. Lapsed on jagatud laagris tiimideks, mille eesmärgiks on omavahelise koostöö arendamine. Toimuvad erinevate ülesannete lahendamised ja tiimide vahelised võistlused. 

Mida laagritasu sisaldab?

Erinevaid lastelaagri tegevusi nii kaldal kui ka vees treenerite juhendamisel. Kahte toidukorda päevas lõunasööki (soovi korral vegetaarne toit) ja õhtuoodet. Surfiriietust, igale surfilapsele väljastatakse kalipso ja päästevest. Surfivarustust, laagris osalejatele on tagatud aerusurfi, wingsurfi, purjelaua, skimboardi, lohesurfi ja lainelaua varustus. Kaldavarustust, pallimängud, rulad, longboardid, meisterdamise töövahendeid tiimidele jne. Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistus ja parimatele auhinnad.

Mida lastelaagrisse kaasa võtta?

Laagrilapse kott võiks olla võimalikult väike ja kompaktne. Riided ja varustus võiks olla märgistatud, et lihtsam vahet teha. Laps võiks laagrisse tulla sportlikus riietuses ja spordijalatsitega. Kaasas peaks olema ujumisriided, käterätt, lühikesed vahetusriided, müts päikse kaitseks, päiksekreem, tuulekindel pusa või jope.

NB! Laagritegevuste planeerimine toimub vastavalt laagrikavale ja ilmastiku tingimustele. Igal laagripäeval on erinevad surfitegevused. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule, et tagada ohutus ja meeldivad laagrikogemused. 

Teie Fansurf Surfipere!