Tiskre oja SUP matkad

20.00

Alustame SUP matkadega 15. mai. 2019

Matkad toimuvad kõrge veetaseme ajal, siis kui Tiskre oja on läbitav

Matka kestvus 1.5 tundi, algusega kell 19:00.

Hind 20 eur inimese kohta

Kirjeldus

Tiskre oja SUP matkad toimuvad kõrge veetaseme korral. Enam pole vaja karta merel lainet ja saab SUP lauaga seigelda iga ilmaga.

Matka kestvus 1.5 tundi, algusega kell 19:00. Hind sisaldab matka juhti, aerusurfi varustust, päästevesti ja vajadusel sooja kalipsot. Matk sobib kõigile ja eelnev aerusurfi kogemus pole oluline.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Sup matkadele on võimalus registreeru ja saada täpsemat infot saates maili: sup@kitesurf.ee või helistades tel: +372 5031090
Soovi korral saame matkasid korraldada vastavalt kliendi soovile, osalejate arv 5 -30 inimest.

Sulle võib meeldida ka…