SUP matkad Tabasalu AURA Loodusparki

30.00

Matkad avatud alates 01.05.2021 Kakumäelt

Matka algus kell 19:00 (tule kohale 20 min varem)

Matka pikkus orienteeruvalt 2-2.5 tundi.

Hind 30 € osaleja

Kirjeldus

Matk algab Kakumäe rannast ja liigume üheskoos Tabasalu pankrannikuni. Pargime varustuse kaldal ja edasi matkame jalgsi trepist üles Aura loodusrajani http://www.tabasalulooduspark.ee Ülevalt pankrannikult avaneb lummav vaade Kakumäe lahele. Naudime vaadet, puhkame ja mõtiskleme omi mõtteid. Peale puhkepausi liigume uuesti trepist alla ja suundume tagasi.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail info@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Sup matkadele on võimalus registreeru ja saada täpsemat infot saates maili: info@kitesurf.ee või helistades tel: +372 56686766
Soovi korral saame matkasid korraldada vastavalt kliendi soovile, osalejate arv 5 -30 inimest.

Sulle võib meeldida ka…