Firma suvepäevad üle Eesti

600.00

-Näidispakkumine aerusurfi varustusele 10 komplekti:

Aerusurfi laua komplektid 10 tk üheks päevaks 350 eur

Varustuse transport Tallinnast kuni 100 km, 50 eur

Personali päevatasu (5 tundi kohapeal) 200 eur

Soovi korral kalipso rent 10 eur/tk

-Näidispakkumine 8 kohalisele aerusurfi lauale 2 komplekti:

8 kohalise aerusurfi laua komplekt 2 tk üheks päevaks 460 eur

Varustuse transport Tallinnast kuni 100 km, 50 eur

Personali päevatasu (5 tundi kohapeal) 200 eur

-Näidispakkumine purjelaua varustusele 5 komplekti:

Purjelaua komplekt 5 tk üheks päevaks 350 eur

Varustuse transport Tallinnast kuni 100 km, 50 eur

Personali päevatasu (5 tundi kohapeal) 200 eur

-Näidispakkumine lohesurfi varustusele 5 koolitus komplekti:

Treeninglohe 5 tk üheks päevaks 150 eur

Varustuse transport Tallinnast kuni 100 km, 50 eur

Personali päevatasu (5 tundi kohapeal) 200 eur

Kirjeldus

Kordumatu elamus ja rõõmsameelne kollektiiv.
Aerusurf, purjelaud, lohesurf ja jooga teie firma üritustel!

Meie missiooniks on tutvustada inimestele surfamise kogemust ja tunda veepeal olles tõelist vabadust . Omame 15 aastast surfikogemust ja kõik meie koolitajad ja insturktorid on saanud vastava väljaõppe.

Aerusurf:
Pakume aerusurfi laudade renti koos instruktori(te) ja transpordiga. Vastavalt teie soovidele, saame korraldada firma üritusel aerusurfi koolitusi, viia läbi aerusurfi matkasid, jooga treeninguid, põnevaid teatevõistluseid ja mänge aerusurfi laudadel. Meie kogemused on näidanud, et aerusurf on väga atraktiivne ja kergesti omandatav veespordi ala, mis meeldib kõikidele inimestele. Aerusurfiga on võimalik tegeleda sõltumata ilmaoludest, selleks on vajalik vaid veekogu – tiik, järv, jõgi või meri.

Purjelaud:
Lisaks aerusurfile pakkume purjelaua surfi. Nii nagu aerusurfiga saab ka purjelauaga sõita kõigil veekogudel. Meie kogenud instruktorid viivad läbi purjelaua algkoolitusi ja praktilisi sõidutreeninguid vees. Purjelaua sõit ei vaja eelnevat surfikogemust. Võimalik rentida kuni 10 purjelaua komplekti.

Lohesurf:
Maailmas kogub üha enam populaarsust lohesurfi sport. Pakume sissejuhatavat lohesurfi algkoolitust gruppidele. Koolituse käigus tutvustab instruktor lohesurfi, toimub praktiline koolitus ja harjutamine rannal spetsiaalsete õppelohedega (vastavalt tuulele). Samuti pannakse kokku ja võimalusel lennutatakse suurt sõidulohet. Pakume kuni 5 õppelohe komplekti.

Kokku on võimalik rentida kuni 30 aerusurfi laua komplekti. Lisaks pakume suuri kaheksa kohalisi aerusurfi laudu, mis sobivad ideaalselt teatevõistluste korraldamiseks või ühisteks veematkadeks. Võimalik rentida kuni 2 suuremat lauda.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…