Laste, noorte purjetamis sünnipäevad Tallinna lahe

150.00

Laste/Noorte sünnipäeva paketid

– Purjetamine jahiga Rebella 1 tund ja sünnipäeva koht Fansurf Surfikooli terassil – hind 15 eur-i osaleja, miinimum broneeringu tasu 150 eur-i

Lisatasu eest pakume muid surfiklubi teenuseid näiteks purjelaua algkoolitus koos praktilise harjutamisega vees, kestvus u. 2-3 tundi või lohesurfi algkoolitust rannal koos õppelohede lennutamisega, kestvus u 1,5 tundi

Kirjeldus

Tähista oma sünnipäeva põneva seiklusega purjetades merel ja sõpradega koos rannal chillides. Samuti on oodatud kõik muud toredad laste ja noorte üritused. Näiteks klassi kokkutulek või trenni suvelaager.

Pakume sulle erilist võimalust veeta oma aasta tähtsaim päev koos sõpradega merel purjetades ja rannaterassil chillides. Surfiklubi privaatne katuseterass on spetsiaalselt kujundatud sünnipäevade ja muude sündmuste tähistamiseks.

Purjetamine toimub Kakumäe Haven sadamast. Purjetamine kestab u 45 minutit ja kokku kogu väljasõit 1 tund. Korraga mahub purjekale 10 inimest. 

Purjejaht Rebella on ankrus Kakumäe Haven Sadamas, aadressil; Lesta 16/18, 13516 Tallinn

Keskmise suurusega  jaht Rebella näol on tegemist väga kiire sportjahiga. Jahi pikkus 10m, laius 3,35m. Masti kõrgus 15m, süvis 1,9m. Rebella on parim jaht purjetamise õppimiseks, toredateks ning autentseteks meresõitudeks, kus tegevust jagub igale pardal viibijale. Purjekale on ehitatud korralik köök, wc ja magamiskohti kuni kuuele reisijale.

2019 aasta kevadel läbis purjekas uuenduskuuri väljast ja seest.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…