Laste, noorte surfi sünnipäevad Viimsis

100.00

Laste/noorte sünnipäevad

Koharent: 2h – 100 € (min tasu)

Iga lisatund + 50 €

+ 50 € kuni 10 inimesele SUP matk (min tasu)

+ 5 €  laps juurde

+ toit (soovi korral)

Lisatasu eest pakume teisi surfikooli teenuseid näiteks purjelaua algkoolitus koos praktilise harjutamisega vees, kestvus u. 2-3 tundi või lohesurfi algkoolitust rannal koos õppelohede lennutamisega, kestvus u 1,5 tundi.

Kirjeldus

Tähista oma sünnipäeva põneva seiklusega merel ja sõpradega koos rannal chillides. Samuti on oodatud kõik muud toredad üritused.

Pakume sulle erilist võimalust veeta oma aasta tähtsaim päev koos sõpradega merel aerusurfi laudadega matkates. Lisaks võimalik juurde tellida sünnipäeva laud. Menüüs suur valik erinevaid suupisteid ning magusaid hõrgutisi. Sünnipäeva toitude tellimusega lisandub privaatne laud surfikooli terrassil ja katuse all (kuni 2 tundi). Küsi pakkumist juba täna!

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…