Surfi lastelaager Kakumäel 2021

155.00

Laste Surfilaagrid 2021. “NUTIKAS SURFILAPS”

Vanusele 6-9 eluaastat.

14-17 juuni 2021

12-15 juuli 2021

02-05 august 2021

23-26 august 2021

Laagrihind:

 •  Tavahind 155 eur
 •  Soodushind kuni 01.04.2021-  145 eur
 • Soodushind kuni 20.01.2021- 135 eur

Kirjeldus

Laste surfilaagrid 2021 “NUTIKAS SURFILAPS” surfilaagrites pöörame tähelepanu spordile ja aktiivsele eluviisile. Neljal laagripäeval omandavad lapsed surfamiseks vajalike teoreetilisi ja praktilisi teadmisi.

 • Surfi ettevalmistus – soojendusharjutused, kuidas vältida vigastusi, venitus- ja lõdvestusharjutused
 • Lohesurf  – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused.
 • Purjelaud – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused ja praktika merel.
 • Aerusurf SUP – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused, SUP matkad ja praktika merel.
 • Lainesurf ja Skimm – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused ja praktika.
 • Surfielu ja palju muid tervislike aktiivseid tegevusi värskes õhus.

Surfilaagrisse ootame kõiki surfihuvilisi lapsi. Neli põnevat temaatilist laagripäeva aitavad luua omanäolise ning mängulise keskkonna ja eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole nõutav. Oluline, et laps ei kardaks vett. Kõik tegevused toimuvad madalas vees ja kasutusel on turvavarustus (kalipso, päästevest).

NB! Kõik surfilaagrid on mobiilivabad.

Laste surfilaager on lihtne võimalus omandada eluliselt vajalike teadmisi mereohutusest, osaleda sportmängudes, põnevates meisterdamise töötubades ning tegeleda surfamisega ja ujumisega. Põnevatele teemapäevadele lisaks õpivad lapsed laagris nelja peamist surfiala, milleks on lainesurf, purjelaud, aerusurf, skimboard ning tutvume lohesurfiga. Lapsed on jagatud laagris tiimideks, mille eesmärgiks on omavahelise koostöö arendamine. Toimuvad erinevate ülesannete lahendamine ja tiimide vahelised võistlused. Laagri lõpus selguvad punktide arvestuse põhjal parimad, keda autasustatakse auhindadega.

Laagritasu sisaldab: lõunasööki, õhtuoodet, igale osalejale kalipsot ning päästevesti. Laagris osalejatele on tagatud aerusurfi, purjelaua, skimboardi, lohesurfi ja lainelaua varustus. Teema päeva tegevusi, meisterdamise töövahendeid, vähemalt ükskord päevas surfamist ja ujumist. Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistuse.

Päevakava:

I päev: Mere ja rannaohutus, merepääste. Fansurf Surfikool peab oluliseks tõsta laste ranna ja mereohutuse teadlikust. Sellel päeval käsitleme erinevaid mere ja rannaohutuse teemasid. Vaatleme võimalikke ohu situatsioone rannas ja õpime kuidas käituda hädaolukorras merel. Tutvustame lastele kuidas kasutada erinevaid päästevahendeid ning tutvume rannavalve igapäeva tööga. 

II päev: Taaskasutus, säästlik eluviis. Surfarid on alati olnud loodussõbraliku ja säästliku eluviisiga inimesed. Otsime lahendusi, kuidas leida erinevatele asjadele taaskasutust. Leiame üheskoos lahendusi, kuidas säästlikult ja kokkuhoidlikult majandada. Selle päeva teema raames toimuvad ka meisterdamise töötoad.

III päev: Loodussõbralik elustiil, hoiame merd. Looduses liikudes ja merel surfates me teadvustame endale puhta looduse vajalikusest. Laagripäeval pöörame tähelepanu eelkõige mere puhtusele, matkame üheskoos mererannas ja metsas. Vaatleme erinevaid muutusi, mida on kaasa toonud rumal käitumne looduse ja mere vastu. Püüame üheskoos leida lahendusi, kuidas enda ümbrust rohkem märgata ning midagi ise ära teha puhtama looduse nimel.

IV päev: Loomepäev, lõpupidu. Leidlikus on eduka inimese tunnus. Läbi mängude ja loomingulise tegevuse õpime paremini lahendama keerukaid ülesandeid. Laagripäeval saavad lapsed koos treeneritega välja mõelda ja esitada loomingulisi kavasid. Laagri lõpupeo raames õpime selgeks mõned tantsud.

Surfilaagri tegevused toimuvad Kakumäe rannas.

Laagripäeva ajakava:

 • 09:00-9:30 kogunemine Fansurf Surfikoolis, Kakumäe rannas
 • 09:30-10:00 rivistus ja hommiku võimlemine
 • 10:00-12:30 teemapäev, surfitegevused, seiklusmängud, spordimängud, meisterdamise töötoad ja ujumine.
 • 12:30-13:30 lõunasöök, puhkus ja vaba aeg.
 • 13:30-16:00 teemapäev jätkub, surfitegevused, seiklusmängud, spordimängud, meisterdamise töötoad ja ujumine
 • 16:00-16:30 õhtuoode,vaba aeg
 • 16:30-17:00 laagripäeva lõpetamine ja kojuminek.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Iga laagripäev on erinevad surfitegevused. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

E-poest tellimuse vormistamisel loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega ühe päeva jooksul.

Tasutud arve tagab koha surfilaagris.

Laagris osalejate arv on piiratud, palume aegsasti registreeruda!

Enne surfilaagri algust saadame osalejale meeldetuletuse täpsustava infokirja.

Lapse haigestumisel või muudel isiklikel põhjustel palume teavitada enne laagri algust. Võimalus vahetada laagripääse teise laagri vahetuse vastu (vaba koha olemasolul) või valida teiste surfikooli teenuste hulgast endale sobiv. Laagri summa ei kuulu tagasimaksmisele.

Fansurf Surfikooli lastelaagrid toimuvad nii Kakumäel kui Viimsis. Lastelaagrite formaadiks on linnalaager, kus laagritegevused toimuvad ainult päevasel ajal. Lastelaager sisaldab kõiki spordivahendeid ja toitlustamist. Linnalaagrid on hea võimalus pakkuda oma lapsele sõbralikku, harivat ja sportliku tegevust suveperioodil.

Lisa küsimuste puhul võtke julgesti ühendust!

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766. Palun saata e-mail, lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, vanema ees- ja perekonnanimi, telefon.

Fansurf Surfikooli surfilaagrite sisu on unikaalne ja kaitstud autoriõigustega.

Sulle võib meeldida ka…