Laste surfilaager

130.00

Laste Surfilaagrid 2019. “TEADLIK SURFILAPS”

Vanusele 6-9 eluaastat.

10-13 juuni 2019

08-11 juuli 2019 (kohad täis)

05-08 august 2019 (kohad täis)

26-29 august 2019

Kirjeldus

Laste surfilaagri 2019 uuenenud laagrikava “TEADLIK SURFILAPS”. Surfilaagrisse ootame kõiki surfihuvilisi lapsi. Neli põnevat temaatilist laagripäeva aitavad luua omanäolise ning mängulise keskkonna. Eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole nõutav.

NB! Surfilaagrid on mobiilivabad.

Laste surfilaager on lihtne võimalus omandada eluliselt vajalikke teadmisi mereohutusest, osaleda sportmängudes, põnevates meisterdamise töötubades ning tegeleda surfamisega ja ujumisega. Põnevatele teemapäevadele lisaks õpivad lapsed laagris nelja peamist surfiala, milleks on lainesurf, purjelaud, aerusurf ning tutvume lohesurfiga.

Peale laagrit on võimalus jätkata surfitreeninguid surfikoolis.

Laagritasu sisaldab: lõunasööki, õhtuoodet, igale osalejale kalipsot ning päästevesti. Laagris osalejatele on tagatud aerusurfi, purjelaua, lohesurfi ja lainelaua varustus. Teema päeva tegevusi, meisterdamise töövahendeid, vähemalt ükskord päevas surfamist ja ujumist. Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistuse.

Päevakava:

I päev: Mere ja rannaohutus, merepääste. Fansurf Surfikool peab oluliseks tõsta laste ranna ja mereohutuse teadlikust. Sellel päeval käsitleme erinevaid mere ja rannaohutuse teemasid. Vaatleme võimalikke ohu situatsioone rannas ja õpime kuidas käituda hädaolukorras merel. Tutvustame lastele kuidas kasutada erinevaid päästevahendeid ning tutvume rannavalve igapäeva tööga. 

II päev: Taaskasutus, säästlik eluviis. Surfarid on alati olnud loodussõbraliku ja säästliku eluviisiga inimesed. Otsime lahendusi, kuidas leida erinevatele asjadele taaskasutust. Leiame üheskoos lahendusi, kuidas säästlikult ja kokkuhoidlikult majandada. Selle päeva teema raames toimuvad ka meisterdamise töötoad.

III päev: Loodussõbralik elustiil, hoiame merd. Looduses liikudes ja merel surfates me teadvustame endale puhta looduse vajalikust. Laagripäeval pöörame tähelepanu eelkõige mere puhtusele, matkame üheskoos mererannas ja metsas. Vaatleme erinevaid muutusi, mida on kaasa toonud rumal käitumne looduse ja mere vastu. Püüame üheskoos leida lahendusi, kuidas enda ümbrust rohkem märgata ning midagi ise ära teha puhtama looduse nimel.

IV päev: Loomepäev, lõpupidu. Leidlikus on eduka inimese tunnus. Läbi mängude ja loomingulise tegevuse õpime paremini lahendama keerukaid ülesandeid. Laagripäeval saavad lapsed koos treeneritega välja mõelda ja esitada loomingulisi kavasid. Laagri lõpupeo raames õpime selgeks mõned tantsud ja toimub limba võistlus. 

Surfilaagri tegevused toimuvad Kakumäe rannas.

Laagripäeva ajakava:

  • 09:00-9:30 kogunemine Fansurf Surfikoolis, Kakumäe rannas
  • 09:30-10:00 rivistus ja hommikuvõimlemine
  • 10:00-12:30 teemapäev, surfitegevused, seiklusmängud, spordimängud, meisterdamise töötoad ja ujumine.
  • 12:30-13:30 lõunasöök, puhkus ja vaba aeg.
  • 13:30-16:00 teemapäev jätkub, surfitegevused, seiklusmängud, spordimängud, meisterdamise töötoad ja ujumine
  • 16:00-16:30 õhtuoode,vaba aeg
  • 16:30-17:00 laagripäeva lõpetamine ja kojuminek.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Iga laagripäev on erinevad surfitegevused. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

E-poest tellimuse vormistamisel loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766. Palun saata e-mail, lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, vanema ees- ja perekonnanimi, telefon.

Laagrisse registreerumisel edastame teile arve, mis tuleb tasuda 3 päeva jooksul. Tasutud arve tagab koha surfilaagris.

Enne surfilaagri algust saadame osalejale meeldetuletuse täpsustava infokirja.

Lapse haigestumisel või muudel isiklikel põhjustel palume teavitada enne laagri algust. Võimalus vahetada laagripääse teise laagri vahetuse vastu (vaba koha olemasolul) või valida teiste surfikooli teenuste hulgast endale sobiv. Laagri summa ei kuulu tagasimaksmisele.

Lisa küsimuste puhul võtke julgesti ühendust!

Laagris osalejate arv on piiratud, palume aegsasti registreeruda!

Info ja registreerumine info@fansurf.ee

Fansurf Surfikooli surfilaagrite sisu on unikaalne ja kaitstud autoriõigustega.

 

Sulle võib meeldida ka…