Teismeliste surfi linnalaager Kakumäel 2021

165.00

Teismelistele Surfilaager 2021. “SURFA MÕNUGA”

Vanusele 8-12 eluaastat.

28 juuni- 01 juuli 2021

19-22 juuli 2021

09-12 august 2021 

Laagrihind:

  • Tavahind 165 eur
  • Soodushind kuni 01.04.2021-  155 eur
  • Soodushind kuni 20.01.2021-  145 eur

Kirjeldus

Teismeliste surfilaagr 2021 “SURFA MÕNUGA” laagrites pöörame tähelepanu surfile ja aktiivsele eluviisile. Neljal laagripäeval omandavad lapsed surfamiseks vajalikud teadmised;

  • Surfi ettevalmistus – soojendus harjutused, kuidas vältida vigastusi, venitus- ja lõdvestusharjutused
  • Lohesurf  – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused.
  • Purjelaud – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused ja praktika merel.
  • Aerusurf SUP – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused, SUP matkad ja praktik merel.
  • Purjetamine või paadisõit – Meresõidu sissejuhatus, ohutus, kriisi olukorras tegutsemine, päästmine jne. Purjetamine või paadisõit merel.
  • Lainesurf ja skimboard – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused ja praktika.
  • Surfielu ja palju muid tervislike aktiivseid tegevusi värskes õhus.

Surfilaagrisse ootame kõiki surfihuvilisi lapsi. Neli põnevat laagripäeva aitavad luua omanäolise ning mängulise keskkonna. Eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole nõutav.  Kõik tegevused toimuvad madalas vees ja kasutusel on turvavarustus (kalipso, päästevest).

NB! Kõik surfilaagrid on mobiilivabad.

Surfilaagris õpime nelja peamist surfiala, milleks on lainesurf, purjelaud, aerusurf ning tutvume lohesurfiga. Ühel laagripäeval toimub purjetamine või paadisõit merel. Laagri päevakavas on surfialane teooria ja praktika vees. Kõige tähtsamaks peame mere -ja ranna ohutust, mida õpetatakse jooksvalt laagrilistele kogu laagri vältel. Laagris osalejad saavad põhjaliku ülevaate surfivarustuse ehitusest ja kokkupanekust. Erinevate surfialade õpe toimub vastavalt ilmastiku tingimustele ja laagri programmile. Surfitreeningutele lisaks toimuvad sportmängud ja huvitegevused. Laagrilised on jagatud tiimidesse, mille eesmärgiks on omavahelise koostöö arendamine. Laagris antakse tiimidele erinevaid ülesandeid ja toimuvad tiimide vahelised võistlused.  Laagri lõpus selguvad punktide arvestuse põhjal parimad, keda autasustatakse auhindadega.

Peale laagrit on võimalus jätkata surfitreeninguid surfikoolis.

Laagritasu sisaldab: Erinevaid surfitegevusi ja õpet juhendajate käe all. Surfi riietust ja varustuse kasutamist laagris. Lõunasööki ja õhtuoodet Surfikooli kohvikus. Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistuse.

Tegevused toimuvad Kakumäe rannas.

Päevakava:

09:00-9:30 Kogunemine Fansurf Surfikoolis, Kakumäe rannas
09:30-10:00 Rivistus, hommiku võimlemine
10:00-12:30 Surfitreeningud kaldal ja vees, sportmängud, huvitegevused
12:30-13:30 Lõunasöök, puhkus
13:30-16:00 Surfitreeningud kaldal ja vees, sportmängud, huvitegevused
16:00-16:30 õhtuoode, vaba aeg
16:30-17:00 Laagripäeva lõpetamine, koju minek.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Iga laagripäev on erinevad surfitegevused. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

E-poest tellimuse vormistamisel loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega ühe päeva jooksul.

Tasutud arve tagab koha surfilaagris.

Laagris osalejate arv on piiratud, palume aegsasti registreeruda!

Enne surfilaagri algust saadame osalejale meeldetuletuse täpsustava infokirja.

Lapse haigestumisel või muudel isiklikel põhjustel palume teavitada enne laagri algust. Võimalus vahetada laagripääse teise laagri vahetuse vastu (vaba koha olemasolul) või valida teiste surfikooli teenuste hulgast endale sobiv. Laagri summa ei kuulu tagasimaksmisele.

Fansurf Surfikooli lastelaagrid toimuvad nii Kakumäel kui Viimsis. Lastelaagrite formaadiks on linnalaager, kus laagritegevused toimuvad ainult päevasel ajal. Lastelaager sisaldab kõiki spordivahendeid ja toitlustamist. Linnalaagrid on hea võimalus pakkuda oma lapsele sõbralikku, harivat ja sportliku tegevust suveperioodil.

Lisa küsimuste puhul võtke julgesti ühendust!

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766. Palun saata e-mail, lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, vanema ees- ja perekonnanimi, telefon.

Fansurf Surfikooli surfilaagrite sisu on unikaalne ja kaitstud autoriõigustega.

Sulle võib meeldida ka…