Purjetamine Tallinna lahel

250.00

Väljasõidud kestavad 3-4 tundi.

Väljasõidu maksumus 250 eur.

Purjejaht Rebella mahutab kuni 10 reisijat.

Kliendi soovil võtame ette ka pikemaid purjetamise reise ja rendime purjekat koos kapteniga või ilma.

Soovid täpsemat infot +372 56 988 435 Margus või kirjuta info@fan.ee

Kirjeldus

Fansurf Surfikooli jaht Rebella ootab oma pardale purjetamis huvilisi. Väljasõidud toimuvad iga soodsa ilmaga Tallinna lahel.

Purjejaht Rebella on ankrus Kakumäe Haven Sadamas, aadressil; Lesta 16/18, 13516 Tallinn

Rebella purjeka näol on tegemist väga kiire ja võimsa sportjahiga. Jahi pikkus 10m, laius 3,35m. Masti kõrgus 15m, süvis 1,5m. Rebella on parim jaht purjetamise õppimiseks, toredateks ning autentseteks meresõitudeks, kus tegevust jagub igale pardal viibijale. Purjekale on ehitatud korralik köök, wc ja magamiskohti kuni kuuele reisijale.

2019 aasta kevadel läbis purjekas uuenduskuuri väljast ja seest.

KOHTUME MEREL!

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…