Motivatsiooni pakett

400.00

Päeva kestvus on 4 tundi ja maksab 40 euri inimene või miinimum paketi tasu 400 euri.

Maksimaalne osalejate arv on 35 inimest

Veespordi varustus ja rõivastus sisaldub paketi hinnas

Kirjeldus

Tervis on meie endi kätes

Motivatsiooni pakett on mõeldud firmade kollektiividele ja sõpruskonndadele. Eesmärk on pakkuda vaheldust igapäeva toimingutele ja töökeskonnale. Aktiivne tegevus värkes õhus rannas ja merel on parim puhkus.

Päeva alustame enese tervendamise loenguga ja praktiliste harjutustega. Loeng baseerub On-Side, Klassikalise massaazi ja Refleksoloogia töötoa vormis.

Loengus palun kasutada mugavat riietust vastavalt ilmastiku tingimustele

Edasi suundume aerusurfi matkale. Matk algab sissejuhatava aerusurfi koolitusega ja vastavalt ilmastiku tingimustele matkame Tabasalu pankrannikuni AURA Loodusparki või Linnusaarele.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…