Allahindlus!

Päikeseloojangu SUP matkad Viimsis

25.00 15.00

Päikeseloojangu SUP-i matkad on avatud!

Matkad toimuvad juulis iga T, N, P algusega kell 19.30-21.00 (kehtib soodushind).

NB! Korraldame matkasid teile sobival ajal. Osalejate arv minimaalselt 5 inimest.

Hind 25 eur/osaleja.

SUP matkadele registreerimine ja info  e-mail: viimsi@fansurf.ee või helistades tel: +372 59039039

Matk toimub minimaalselt 5 osalejaga.

Kirjeldus

Tule päikeseloojangu SUP-i matkale koos sõpradega, et nautida aktiivset tegevust merel, kus aeg seisab ja vaim saab uue hingamise!

Aerusurfi matk kestab 1.5 tundi kella 19.30-21.00. Matkame vastavalt ilmastiku tingimustele Pringi sadama suunas või Miiduranna sadama suunas.

SUP matkal osalemiseks ei ole nõutav eelnev aerusurfi kogemus. Lauaga harjumiseks kulub tavaliselt 10-15 min. Matkal osaleja peab vähemalt olema 12 aasta vanune.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail info@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Soovi korral saame matkasid korraldada vastavalt kliendi soovile, osalejate arv 5 -30 inimest.

Sulle võib meeldida ka…