Allahindlus!

Purjelaua jätkukursus personaalne 3 tundi, Viimsi

135.00 120.00

Purjelaua jätkukursus.

Kestvus 3 tundi

 

Kirjeldus

Purjelaua jätkukursus on mõeldud purjelaudurile, kes soovib oma purjelaua oskuseid lihvida ja õppida juurde uusi purjelaua nõkse. Kursus sobib purjelaua algkursuse läbinud sõitjale edasi õppimiseks.

Jätkukursusel pöörame suuremat tähelepanu veepraktikale. Teoreetiline kaldakoolituse kestvus 1 tund ning veekoolituse 2 tundi.

Purjelaua jätkukursuse eesmärk on suurem pühendumine purjesurfile ja iseseisev surfamine merel.

Purjelaua jätkukursuse kava;

Teoreetiline osa

1. Purjelaua varustuse valik: millist varustust valida

2. Varustuse valik vastavalt ilmale

2. Purjelaua varustuse kokkupanek, lahti võtmine, hoiustamine ja transport

Praktiline osa

1. Erinevad purjelaua stardid – purje sikutamine ja beach start

2. Sõidusuunad – Vastu tuult, alla tuult ja külgtuules sõitmine

3. Erinevad sõiduasendid vastavalt oskustele

4. Manöövrid – allatuules ja vastutuules

5. Purjelaua käsitlemine madalas ja sugavas vees

Koolituse hinnas sisaldub algajavarustuse kasutamine ning sobiva riietuse laenutus koolituse vältel. Omalt poolt võta kaasa hea tuju, ujumiseks sobiv riietus( drikoo, bikiinid, püksid), rätik ja dressipluus või pusa.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Kohtume merel!

Sulle võib meeldida ka…