Allahindlus!

Purjetamine Naissaarele

350.00 290.00

Väljasõidud kestvus 5 tundi.

Väljasõidu maksumus  kuni 10 inimest 350 eur. Soodushind 290 eur.

Maksimaalne inimeste arv kuni 10 inimest. Majutuskohti jahis kuni 6 inimest

Kliendi soovil võtame ette ka pikemaid purjetamise reise ja rendime purjekat koos kapteniga või ilma.

Soovid täpsemat infot +372 56 988 435 Margus või kirjuta info@fan.ee , info@fansurf.ee

Kirjeldus

Purjetame Naissaarele!

Naissaar on Tallinna lähistel asuv looduskaunis saar. Kõige otsem võimalus purjetada Naissaarele on just Kakumäe sadamast. Lisaks kaunile loodusele on Naissaare põnev ajalugu jätnud sinna nii tsaari kui ka nõukogude aegset sõjatehnikat. Naissaarel saab korraldada ekskursiooni veoauto kastis või matkata jalgsi.

Jahisõit saarele kestab ligikaudu 1,5 tundi. Jahisõidu käigus selgitatakse purjetamise põhitõdesi, ohutust ja merel navigeerimist. Kõigil huvilistel on võimalus kätt proovida puretamises. Samuti on mõnus merel sõpradega aega veeta.

Lisavõimalusena pakume:

  • Ekskursiooni veoauto kastis

Purjejaht Rebella on ankrus Kakumäe Haven Sadamas, aadressil; Lesta 16/18, 13516 Tallinn

Keskmise suurusega  jaht Rebella näol on tegemist väga kiire sportjahiga. Jahi pikkus 10m, laius 3,35m. Masti kõrgus 15m, süvis 1,9m. Rebella on parim jaht purjetamise õppimiseks, toredateks ning autentseteks meresõitudeks, kus tegevust jagub igale pardal viibijale. Purjekale on ehitatud korralik köök, wc ja magamiskohti kuni kuuele reisijale.

2019 aasta kevadel läbis purjekas uuenduskuuri väljast ja seest.

KOHTUME MEREL!

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…