Rannajooga

6.00

Trennid algavad alates 15. mai. 2019

Osalustasu: 6€ joogatunnis osaleja kohta

Pane selga mugavad riided ja võta kaasa joogamatt!

Kirjeldus

Rannajooga on rahuliku iseloomuga ja meditatiivne jooga. Mererand, muusika, hea enesetunne – need tuuakse Sinuni kaunis Kakumäe rannas Fansurf Kakumäe Surfikooli alal. Baseerub peamiselt astanga jooga harjutustele. Rannajooga tundides pöörame tähelepanu keha avardamisele läbi rahulike venitus ja painutus harjutuste ning sisemisele avardamisele läbi hingamise praktikate ja meditatiivse tegevuse. Rannajooga sobib eelkõige hommikuseks virgumiseks või õhtul ennda mahalaadimiseks päevastest toimingutest. Kindlasti sobib joogatund ka lõdvestuseks peale aktiivset sporditegevust.Eelnev joogapraktika ei ole vajalik.

Sobib algajatele kui edasijõudnutele. Kohapeal on olemas riietumisvõimalus

Joogatundides palun kasutada mugavat riietust vastavalt ilmastiku tingimustele.

Rannajooga toimub ilusa ilmaga rannaliival ja vihmase ilmaga surfikooli terassil katuse all.

Rannajoogaga teeme algust soojade ilmade saabumisel, jälgi meie surfikooli kalendrit.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…