Rannatreening 5 tundi – üldfüüsiline ettevalmistus

60.00

60 eur – 5 rannatreeningu hind, kestvusega 1 tund

Kirjeldus

Rannatreening on üldfüüsiline rühmatreening, mis sobib ideaalselt üldfüüsiliseks ettevalmistuseks. Rannatreening on parim võimalus hoida oma keha vormis ja tegeleda aktiivse tegevusega meeldivas ranna õhkkonnas. Rannatreening sisaldab nii jõu kui ka venitus harjutusi. Rannatreening on mõeldud kõigile inimestele nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele. Samuti on Rannatreening hea üldfüüsiline ettevalmistus surfamiseks.

Tund arendab tasakaalu, keha tunnetust, liikuvust ning treenib kogu keha lihaseid. Tasakaalu hoidmisega tehtavad harjutused aktiveerivad eriti tugevalt meie jala- ja kerelihaseid. Treening on sobilik kõigile, kes otsivad uusi väljakutseid ja vaheldust. Lisaks värskele õhule, teeb sport inimese enesekindlamaks ning õnnelikumaks.

Rannatreeningud tomuvad Kakumäe Surfikooli rannas alates 1 juuli kuni 31 august 2019, esmaspäeva ja kolmapäeva õhtul algusega 18.00. Treeningu kestvus on 60 minutit. Treeningud toimuvad iga ilmaga ja kehva ilma puhul toimuvad treeningud Surfkooli katusealusel terassil. Treeningriietuseks soovitame sportliku jõusaali või ranna riietust.

Oleme lapsesõbralikud ja trenni on lubatud kaasa võtta ka väiksemad lapsed, kes saavad rannas mängida

Võta sõber kaasa ja trennis näeme!

Soovi korral saame rannatreeninguid korraldada kliendi valitud aegadel. Minimaalne osalejate arv 5 inimest.

Treener Inga Rohtla Iseloomustus:

Sport on minu hinges olnud juba lapsest saadik.
Kooli ajal tegelesin erinevate pallimängudega, kuid südame pani tuksuma sel hetkel kergejõustik.
6 aastat tagasi avastasin enda jaoks jõusaali. Nüüdseks on jõusaal ja toitumine minu elustiil ning olen proovinud kätt ka bikiinifitnessis. Leidsin, et treeneriks õppimine on toonud minus välja mu parimad omadused.
Mulle meeldib tegeleda inimestega võimalikult personaalselt, ka rühmatreeningute ajal jälgin, mis on treenija kehale parim.
Olen väga tähelepanelik ning kohusetundlik ning teen endast oleneva, et treeningud oleksid treenijale ootuspärased.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…