Skimboardi koolitus kahele Viimsis

40.00

Skimboardi koolitus kahele osalejale kokku maksab 40 eur

Skimboardi koolituse kestvus 1 tund

Kirjeldus

Skimboard on rannas kasutatav surfilaud, millega on võimalik surfata rannaesistel lainetel. Lõbus ja arendav tegevus rannas.

Skimboard on surfilaud, millega saab õhukesel veepadjal sõita. Ideaalne vahend igavuse peletamiseks tuuletutel päevadel.

Skimi peal saab teha igasuguseid lahedaid trikke ja viimase aja trend on näidanud, et tegemist on suhteliselt kiiresti kasvava spordialaga, ning tegemist pole pelgalt enam rannalõbustusega. Meie skimikoolitaja õpetab teile kuidas sellega sõita, hoiab silma peal ning annab abistavaid näpunäiteid. Skimboardi koolituse lõpuks oled kindlasti endale selgeks saanud lihtsamad trikid ja pöörded.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…