Spordi pakett Kakumäel

400.00

Päeva kestvus on 4 tundi ja maksab 40 euri inimene või miinimum paketi tasu 400 euri.

Maksimaalne osalejate arv on 30 inimest

Veespordi varustus ja rõivastus sisaldub paketi hinnas

Võta meiega ühendust, kui soovid korraldada oma sündmust Kakumäe rannas või Viimsis Haabneeme rannas, surfikooli terrassil.

Kirjeldus

Spordipäev merel

Spordi pakett sisaldab mitut surfiala ühel päeval ja sobib ideaalselt väiksemate firma spordi- ja suvepäevade korraldamiseks. Vastavalt teie valikule alustame spordipeäva purjelaua või lohesurfi algkoolitusega. Algkoolituse raames anname teoreetilise ülevaate ning õpetuse lohesurfist või purjelauast. Edasi toimub praktiline harjutamine purjelauaga veepeal või õppelohede lennutamine kaldal.

Loengus palun kasutada mugavat riietust vastavalt ilmastiku tingimustele

Edasi suundume aerusurfi matkale. Matk algab sissejuhatava aerusurfi koolitusega ja vastavalt ilmastiku tingimustele matkame aerusurfi laudadega merel koos matkajuhiga.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…