SUP matkad Rummu karjääris

35.00

Matkad toimuvad kolmapäeviti kell 18.30-20.00

Broneeri aeg sup@fansurf.ee või helistades tel: +372 5031090

Kohtade arv piiratud 10-18 osalejat.

NB! Võimalusel saame korraldada matka grupile teile sobival ajal. Miinium osalejate arv 10 inimest.

Kes ees, see lahedal seiklusel sees!
Hind sisaldab: aerusurfi varustust, päästevesti, kalipsot, vajadusel susse, matkajuhti teenust.

Kirjeldus

Rummu on üks legendaarne koht nii ajaloos, turismis kui kas sukeldumises. 1938. aastal avati siin vangilaager, kus vangide tööjõudu kasutati kivimurrus “Vasalemma marmori” kaevandamiseks.

Vangla suleti alles 2013 aasta 1. jaanuaril. Juba enne vangla sulgemist lõpetati aga karjäärist vee väljapumpamine ning see täitus allikavetega. Ka kõige kuumemal suvepäeval ei tõuse selle 44 ha kristallselge veega järve temperatuur üle 18-20 kraadi. Praegu on järv Eesti sukeldumisparadiis.

Veetaseme tõusuga jäid vee alla nii hooned, okastraataed, ekskavaator ja mets.

Matkame Rummu karjääri põhja tipust, kuni lääne serva eramaa piirini ja tagasi.

Kogunemiskoht: koordinaadid saadame registreerunutele.

Matka pikkus: kuni 2 km

Kestvus: kuni 1.5 tundi

Mida kaasa võtta, mida selga panna? Ujumisriided ja rätik kaasa ja vastavalt ilmale soojemad riided, et peale matka külm ei oleks. Pudel vett joomiseks, midagi näksida oma soovi järgi.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Sup matkadele on võimalus registreeru ja saada täpsemat infot saates maili: sup@fansurf.ee või helistades tel: +372 5031090
Soovi korral saame matkasid korraldada vastavalt kliendi soovile, osalejate arv 10 -20 inimest.

Sulle võib meeldida ka…