SUPfit trennid

15.00

Hind: 15 € osaleja. Hinna sees kogu varustus, kalipso ning vajadusel päästevest.

NB! Trennid toimuvad ette broneerides minimaalselt 5-le osalejale.

Tule naudi SUPfit trenni merel koos toredate trennikaaslastega!

Kirjeldus

Tule ja saa sõbraks Mere, Päikese ja Tuulega.
Uus rühmatreening SUPfit Stand Up Paddleboard (SUP) laual. Treeningus sooritame jooga ja üldharjutuste elemente ning tavapärase põrandatreeningu asemel kasutame veepinnal olevat lauda, mis teeb tegevuse tänu ebastabiilsele pinnale raskemaks ja keha liikumise ning tasakaalu paremini tunnetatavaks. Rahulikus tempos sooritatavad harjutused, sujuv üleminek ühelt soorituselemendilt teisele ning tasakaalustatud hingamine teevad treeningust ühtselt nauditava terviku.

Tund arendab tasakaalu, keha tunnetust, liikuvust ning treenib kogu keha lihaseid. Tasakaalu hoidmisega tehtavad harjutused aktiveerivad eriti tugevalt meie jala- ja kerelihaseid. Treening on sobilik kõigile, kes otsivad uusi väljakutseid ja vaheldust. Kasuks tuleb eelnevalt Bodybalance ja Jooga treeningute külastamine. Treeningriietuseks soovitame ujumisriideid koos liibuvate treeningpükstega (lühikesed või 3/4 pikkusega). SUPfit treeningu külastajal peab olema elementaarne ujumisoskus.

Soovi korral saame SUPfit, SUPjooga treeninguid korraldada kliendi valitud aegadel. Minimaalne osalejate arv 5 inimest. Trennis osalemiseks ei ole vajalik eelnev aerusurfi kogemus. Trennis osalemiseks pead olema vähemalt 12 aastane.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…