Noorte surfilaager Kakumäel

175.00

Noorte Surfilaager 2020 “SURF ON CHILL”

Vanusele 13-18 eluaastat.

06-09 juuli 2020 (kohad täis)

27-30 juuli 2020

17-20 august 2020

Laagrihind:

 •  Registreerudes enne 01.01.2020 soodushind 145 eur
 •  Registreerudes enne 15.05.2020 soodushind 160 eur
 •  Tavahind 175 eur

Kirjeldus

Noorte surfilaagri 2020 uuenenud laagrikava “SURF ON CHILL”. Uuel hooajal pöörame surfilaagrites veelgi rohkem tähelepanu spordile ja aktiivsele eluviisile. Neljal laagripäeval omandavad noored sportimiseks vajalikud teadmised;

 • sportimise ettevalmistus
 • soojendusharjutused
 • kuidas vältida vigastusi
 • venitus- ja lõdvestusharjutused

Laagri maksumus sisaldab nelja päeva jooksul erinevaid tegevusi. Laagris õpime, SUP ehk aerusurfi (SUP matk), lainesurfi, purjelauda, lohesurfi, skimboard. Ühel laagripäeval toimub jahisõit ja purjetamisõpe Haveni Kakumäe sadamas. 

Surfilaagrisse on oodatud kõik aktiivsed ja surfihuvilised noored. Surfilaager on hea võimalus tutvuda surfamisega ja purjetamisega. Eelnev surfikogemus ei ole vajalik. Peale laagrit on võimalus jätkata surfitreeninguid meie kooli surfitrennides.

Laagritasu sisaldab: lõunasööki, õhtuoodet, igale osalejale kalipsot ning päästevesti. Laagris osalejatele on tagatud aerusurfi, purjelaua, lohesurfi ja lainelaua varustus ning õppepäev purjejahil Rebella. Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistuse.

Päevakava:

 • 09:30-10:00 kogunemine Fansurf Surfikoolis, Kakumäe rannas
 • 10:00-10:30 soojendustrenn
 • 10:30-12:15 surfitegevused Kakumäe rannas, teooria ja praktika (lohesurf, aerusurf, purjelaud, lainelaud, purjetamine jne)
 • 12:30-13:30 lõunasöök
 • 13:30-15:30 surfitegevused Kakumäe rannas, teooria ja praktika (lohesurf, aerusurf, purjelaud, lainelaud, purjetamine jne)
 • 15:30-16:00 õhtuoode
 • 16:15 laagripäeva lõpetamine ja koju minek.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Iga laagripäev on erinevad surfitegevused või purjetamine. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

E-poest tellimuse vormistamisel loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega ühe päeva jooksul.

Tasutud arve tagab koha surfilaagris.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766. Palun saata e-mail, lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, vanema ees- ja perekonnanimi, telefon.

Enne surfilaagri algust saadame osalejale meeldetuletuse täpsustava infokirja.

Lapse haigestumisel või muudel isiklikel põhjustel palume teavitada enne laagri algust. Võimalus vahetada laagripääse teise laagri vahetuse vastu (vaba koha olemasolul) või valida teiste surfikooli teenuste hulgast endale sobiv. Laagri summa ei kuulu tagasimaksmisele.

Fansurf Surfikooli lastelaagrid toimuvad nii Kakumäel kui Viimsis. Lastelaagrite formaadiks on linnalaager, kus laagritegevused toimuvad ainult päevasel ajal. Lastelaager sisaldab kõiki spordivahendeid ja toitlustamist. Linnalaagrid on hea võimalus pakkuda oma lapsele sõbralikku, harivat ja sportliku tegevust suveperioodil.

Lisa küsimuste puhul võtke julgesti ühendust!

Laagris osalejate arv on piiratud, palume aegsasti registreeruda!

Info ja registreerumine info@fansurf.ee

Fansurf Surfikooli surfilaagrite sisu on unikaalne ja kaitstud autoriõigustega.

Sulle võib meeldida ka…