Noorte surfilaager

160.00

Noorte Surfilaager 2019 “SURF ON LAHE”

Vanusele 13- 18 eluaastat.

01-04 juuli 2019

22-25 juuli 2019 (kohad täis)

19-22 august 2019 (kohad täis)

Kirjeldus

Laagri maksumus sisaldab 4 päeva jooksul erinevaid tegevusi. Laagris õpime, SUP ehk aerusurfi (SUP matk), lainesurfi, purjelauda, lohesurfi. Uuendusena 2019 aastal toimub ühel laagripäeval jahisõit ja purjetamisõpe Haveni Kakumäe sadamas. 

Surfilaagrisse on oodatud kõik aktiivsed ja surfihuvilised noored. Surfilaager on hea võimalus tutvuda surfamisega ja purjetamisega. Eelnev surfikogemus ei ole vajalik. Peale laagrit on võimalus jätkata surfitreeninguid meie kooli surfitrennides.

Laagritasu sisaldab: lõunasööki, õhtuoodet, igale osalejale kalipsot ning päästevesti. Laagris osalejatele on tagatud aerusurfi, purjelaua, lohesurfi ja lainelaua varustus ning õppepäev purjejahil Rebella. Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistuse.

Päevakava:

  • 09:30-10:00 kogunemine Fansurf Surfikoolis, Kakumäe rannas
  • 10:00-10:30 soojendustrenn
  • 10:30-12:15 surfitegevused Kakumäe rannas, teooria ja praktika (lohesurf, aerusurf, purjelaud, lainelaud, purjetamine jne)
  • 12:30-13:30 lõunasöök
  • 13:30-15:30 surfitegevused Kakumäe rannas, teooria ja praktika (lohesurf, aerusurf, purjelaud, lainelaud, purjetamine jne)
  • 15:30-16:00 õhtuoode
  • 16:15 laagripäeva lõpetamine ja koju minek.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Iga laagripäev on erinevad surfitegevused või purjetamine. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

E-poest tellimuse vormistamisel loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766. Palun saata e-mail, lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, vanema ees- ja perekonnanimi, telefon.

Laagrisse registreerumisel edastame teile arve, mis tuleb tasuda 3 päeva jooksul. Tasutud arve tagab koha surfilaagris.

Enne surfilaagri algust saadame osalejale meeldetuletuse täpsustava infokirja.

Lapse haigestumisel või muudel isiklikel põhjustel palume teavitada enne laagri algust. Võimalus vahetada laagripääse teise laagri vahetuse vastu (vaba koha olemasolul) või valida teiste surfikooli teenuste hulgast endale sobiv. Laagri summa ei kuulu tagasimaksmisele.

Lisa küsimuste puhul võtke julgesti ühendust!

Laagris osalejate arv on piiratud, palume aegsasti registreeruda!

Info ja registreerumine info@fansurf.ee

Fansurf Surfikooli surfilaagrite sisu on unikaalne ja kaitstud autoriõigustega.

Sulle võib meeldida ka…