Talvine lohesurfi koolitus gruppidele 3 tundi

100.00

Talvine lohesurfi koolitus gruppidele

Kestvus 3 tundi.

Hind: 100 eur/ 3 tundi, 1 osaleja. Grupi suurus kolm ja enam osalejat.

Kirjeldus

Lohesurf on spordiala, kus edasi liikumiseks kasutatakse suurt tuulelohe. Liuelda saab vees veelaua ja lohega, maal maalaua ja lohega ning lumel lumelaua või suuskade ja lohega. Lohesurf loob kirjeldamatult laheda elamuse, mistõttu on see ala hakanud Eestis kiirelt populaarsust koguma. Olgugi, et lohesurf on füüsilist pingutust nõudev, sobib see igas vanuses harrastajatele.Tuulist ilma lubab Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituut aastaringselt, nii et kohalikud ilmastikutingimused sobivad lohesurfiks ideaalselt.
Lohesurfiga on kõige lihtsam alustada talvel, sest lumel liikuma saada on oluliselt hõlpsam kui vees. Samas saab lumel kogutud oskuseid edukalt vette minnes ära kasutada.
Lumesurfi koolitusel õpetavad Rahvusvahelise Lohesurfi Organisatsiooni poolt litsentseeritud instruktorid, et vältida ohtlikke olukordi, valida õiget varustust ning hinnata ilmastikuolusid. Õpetatakse lohe kokkuseadmist ning viise, kuidas lohe ja laud tuule abil liikuma saada.

Talisurfi koolitus sisaldab:

1. Ülevaade kite arengust ja ohutusest
2. Ilmastiku tingimused (tuul, ilmakaared)
3. Erialane terminoloogia ja kirjeldus
4. Treeninglohe lennutamine ( lohe suurus 2-3 m2)
5. Täispumbatava lohe ülesseadmine (lohe suurus 7-18 m2)
6. Täispumbatava lohe lennutamine
7. Sõidu alustamine lumelaua ja lohega.

Hind sisaldab: Lohesurfi varustust, lisaks lumelaua varustust (laud, saapad, kiiver). Koolituseks kuluv aeg keskmiselt 3 tundi.
Koolituse aeg palume broneerida telefonil 56686766 või kirjuta info@fansurf.ee. Broneerimisel pakutakse välja erinevad kuupäevad ja kellaajad, mille hulgast saate valida Teile sobiva.
Koolitused toimuvad Tallinna ümbruses või sobivusel kliendile sobivas kohas.