Teismeliste surfilaager Viimsis

160.00

Teismelistele Surfilaager 2020. “SURFA MÕNUGA”

Vanusele 8-12 eluaastat.

15-18 juuni 2020

20-23 juuli 2020

Laagrihind:

  •  Registreerudes enne 15.05.2020 soodushind 145 eur
  •  Tavahind 160 eur

Kirjeldus

Teismeliste surfilaagri 2020 “SURFA MÕNUGA” surfilaagrites pöörame tähelepanu spordile ja aktiivsele eluviisile. Neljal laagripäeval omandavad lapsed sportimiseks vajalikud teadmised;

  • sportimise ettevalmistus
  • soojendusharjutused
  • kuidas vältida vigastusi
  • venitus- ja lõdvestusharjutused

Surfilaagrisse ootame kõiki surfihuvilisi teismelisi. Neli põnevat laagripäeva aitavad luua omanäolise ning mängulise keskkonna ja eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole nõutav. Oluline, et laps ei kardaks vett. Kõik tegevused toimuvad madalas vees ja kasutusel on turvavarustus (kalipso, päästevest).

NB! Kõik surfilaagrid on mobiilivabad.

Surfilaagris õpime nelja peamist surfiala, milleks on lainesurf, purjelaud, aerusurf ning tutvume lohesurfiga. Ühel laagripäeval toimub purjejahiga sõit ja purjetamise koolitus. Laagri päevakavas on surfialane teooria ja praktika vees. Tähtsaks peame mere -ja ranna ohutust. Laagris osalejad saavad põhjaliku ülevaate surfivarustuse ehitusest ja kokkupanekust. Erinevate surfialade õpe toimub vastavalt ilmastiku tingimustele ja laagri programmile. Surfitreeningutele lisaks toimuvad sportmängud ja huvitegevused. Lapsed on jagatud laagris tiimideks, mille eesmärgiks on omavahelise koostöö arendamine. Toimuvad erinevate ülesannete lahendamine ja tiimide vahelised võistlused. Laagri lõpus selguvad punktide arvestuse põhjal parimad, keda autasustatakse auhindadega.

Peale laagrit on võimalus jätkata surfitreeninguid surfikoolis.

Laagritasu sisaldab: lõunasööki, õhtuoodet, igale osalejale kalipsot ning päästevesti. Laagris osalejatele on tagatud aerusurfi, purjelaua, lohesurfi ja lainelaua, skimboardi varustus ning purjejahiga sõitu. Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistuse.

Surfilaagri tegevused toimuvad Viimsi rannas.

Päevakava:

09:00-9:30 Kogunemine Fansurf Surfikoolis, Viimsi rannas
09:30-10:00 Rivistus, hommikuvõimlemine
10:00-12:30 Surfitreeningud kaldal ja vees, sportmängud, huvitegevused
12:30-13:30 Lõunasöök, puhkus
13:30-16:00 Surfitreeningud kaldal ja vees, sportmängud, huvitegevused
16:00-16:30 õhtuoode, vaba aeg
16:30-17:00 Laagripäeva lõpetamine, koju minek.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Iga laagripäev on erinevad surfitegevused. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

E-poest tellimuse vormistamisel loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega ühe päeva jooksul.

Tasutud arve tagab koha surfilaagris.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766. Palun saata e-mail, lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, vanema ees- ja perekonnanimi, telefon.

Enne surfilaagri algust saadame osalejale meeldetuletuse täpsustava infokirja.

Lapse haigestumisel või muudel isiklikel põhjustel palume teavitada enne laagri algust. Võimalus vahetada laagripääse teise laagri vahetuse vastu (vaba koha olemasolul) või valida teiste surfikooli teenuste hulgast endale sobiv. Laagri summa ei kuulu tagasimaksmisele.

Fansurf Surfikooli noorte, teismeliste ja lastelaagrid toimuvad nii Kakumäel kui Viimsis. Lastelaagrite formaadiks on linnalaager, kus laagritegevused toimuvad ainult päevasel ajal. Lastelaager sisaldab kõiki spordivahendeid ja toitlustamist. Linnalaagrid on hea võimalus pakkuda oma lapsele sõbralikku, harivat ja sportliku tegevust suveperioodil.

Lisa küsimuste puhul võtke julgesti ühendust!

Laagris osalejate arv on piiratud, palume aegsasti registreeruda!

Info ja registreerumine info@fansurf.ee

Fansurf Surfikooli surfilaagrite sisu on unikaalne ja kaitstud autoriõigustega.

Sulle võib meeldida ka…