Tervise pakett Viimsis

300.00

Tervisepäeva kestvus on 3 tundi ja maksab 30 euri inimene või miinimum paketi tasu 300 euri.

Maksimaalne osalejate arv on 30 inimest

Veespordi varustus ja rõivastus sisaldub paketi hinnas

Võta meiega ühendust, kui soovid korraldada oma sündmust Kakumäe rannas või Viimsis Haabneeme rannas, surfikooli terrassil.

Kirjeldus

Terves kehas terve vaim.

Tule koos sõpradega või töökollektiiviga tervisepäevale. Tervisepäeva alustame virgutava rannajoogaga.

Rannajooga on rahuliku iseloomuga ja meditatiivne jooga. Baseerub peamiselt astanga jooga harjutustele. Rannajooga tundides pöörame tähelepanu keha avardamisele läbi rahulike venitus ja painutus harjutuste ning sisemisele avardamisele läbi hingamise praktikate ja meditatiivse tegevuse. Rannajooga sobib eelkõige hommikuseks virgumiseks või õhtul ennda mahalaadimiseks päevastest toimingutest. Eelnev joogapraktika ei ole vajalik.

Edasi suundume aerusurfi matkale. Matk algab sissejuhatava aerusurfi koolitusega ja vastavalt ilmastiku tingimustele matkame merel koos matkajuhiga.

Tervisepäeva võtame kokku vestlusrigiga ja kosutava tervisesmutika

Joogatunnis palun kasutada mugavat riietust vastavalt ilmastiku tingimustele.

Rannajooga toimub ilusa ilmaga rannaliival ja vihmase ilmaga surfikooli terassil katuse all.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…