Veelauasõit paadiga

150.00

Miinimum väljasõidu tasu 150 eur

Hind: 25 eur/10 min, 150 eur tund.

Hind sisaldab: kalipso, löögivest, kiiver, instrueerimine, laud.
Korraga saame võtta max kolm inimest paati.

Pakkumises sõiduvahendid:

  •  Tube (ühe kohaline)
  •  Wave laud 5.9
  •  Wake laud saabastega
  •  Foili laud

Surfikooli poolt on hinnas kalipso löögivest, kiiver, laud. Algõpe ja instruktsioonid jagatakse kaatris. Wake lauaga sõitmine toimub ainult sobiva ilma korral (ilusa ja tuulevaikse ilma puhul).

Kirjeldus

Soovid suve veeta aktiivselt ja sõita veelauda paadi taga või niisama sõpradega merele minna. Fansurf Surfikool pakub seda võimalust oma klientidele. Mootorpaat on ankrus Kakumäe Haveni sadamas ja soodsate ilmadega ja ette broneerides saame meresõitu korraldada.

Kakumäe Surfikool pakub võimalust sõita paadiga wake Kakumäe lahel.

Suurema seltskonna puhul saame korraldada sõitu kliendile sobival ajal vabade aegade olemasolul.

Oluline info Surfikooli teenuste ostmisel:

Peale tellimuse kinnitamist loeme teie poolt kinnitatud teenuse ostetuks. Teenuse kinnitamisega nõustute kõigi teenuse tingimustega ja kohustute automaatselt väljastatud arve eest tasuma panga ülekandega samal päeval.

Teenuse lunastamisel tuleb esitada maksekorralduse koopia või muu makset tõendav dokument. Maksekorralduse koopia võib esitada nii paberil kui ka elektrooniliselt kohapeal või saata e-mail klient@fansurf.ee

Teenust saab tühistada hiljemalt 24h enne teenuse toimumist, saates e-mail klient@fansurf.ee Tühistamise puhul saab klient valida mõne teise surfikooli teenuse või tagastame makse.

Surfikooli teenuseid on võimalik broneerida ja saada täiendavat infot saates e-mail info@fansurf.ee või helistades tel. +372 56686766

Sulle võib meeldida ka…