Purjetamine Naissaarele - Fansurf

Purjetamine Naissaarele

450 

Purjetamine Naissaarele

Fansurfiga purjetamine Naisssaarele on täis elamusi.

  • Väljasõidud kestvus 5-6 tundi.
  • Maksimaalne inimeste arv kuni 8 inimest. Majutuskohti jahis kuni 6 inimest.
  • Purjekas on ankrus Tallinnas, Pirita Top sadamas

Kliendi soovil võtame ette ka pikemaid purjetamise reise ja rendime purjekat koos kapteniga või ilma.

Kuidas registreeruda matkale?

Palun lisage teenus ostukorvi ja kirjutage registreerimise lehel märkuste lahtrisse teile sobiv purjetamise sõidu aeg, et oleks lihtsam väljasõitu planeerida. Tellimuse kinnitamisel edastatakse teile e-mailile makseteatis, mille alusel saate tasuda purjetamise eest. Peale makselaekumise kontrolli saadetakse teile matka arve. Palun võtke meiega ühendust täpsema matka aja kokku leppimiseks. 

Rohkem info allpool

SAADAVAL

Kategooria:

Purjetamine Naissaarele

Naissaar on Tallinna lähistel asuv looduskaunis saar. Lisaks kaunile loodusele on Naissaare põnev ajalugu jätnud sinna nii tsaari kui ka nõukogude aegset sõjatehnikat. 

Jahisõit saarele kestab ligikaudu 2 tundi. Jahisõidu käigus selgitatakse purjetamise põhitõdesi, ohutust ja merel navigeerimist. Kõigil huvilistel on võimalus kätt proovida puretamises. Samuti on mõnus merel sõpradega aega veeta.

Purjejahi näol on tegemist keskmise suurusega kiire sportjahiga, mille pikkust 10m. Purjekas on olemas köök, wc ja magamiskohad kuni kuuele reisijale. Soovi korral võtame ette ka pikemaid purjetamise reise ja rendime purjekat koos kapteniga.

KOHTUME MEREL!