Teismeliste surfi linnalaager - Kakumäel ja Viimsis - Fansurf surfikool

Teismeliste surfi linnalaager

175 

Teismeliste surfi linnalaager 2022. “SURFA MÕNUGA”

Teismeliste surfi linnalaager 2022 “SURFA MÕNUGA” laagrites pöörame tähelepanu surfile ja aktiivsele eluviisile. Neljal laagripäeval omandavad lapsed surfamiseks vajalikud teadmised;

Vanusele 9-12 eluaastat.

Laagrid toimuvad Tallinnas Kakumäe rannas (Räime tn 52, Tallinn, Eesti 13516) ja Viimsis Haabneeme rannas (Vahtra tee 13, Haabneeme Eesti 74001).

165€ soodushind kehtib kuni 15.04.2022

Puhasta

Teismeliste surfi linnalaager 2022 “SURFA MÕNUGA”

“SURFA MÕNUGA  2022 ” on laager, mida võib iseloomustada märksõnadega surfilaager, teismeliste laager ja linnalaager

Surfi teismeliste laager 2022 “SURFA MÕNUGA” surfilaagrites pöörame tähelepanu spordile ja aktiivsele eluviisile. “SURFA MÕNUGA” laager on linnalaager, kus neljal laagripäeval omandavad teismelised surfamiseks vajalike teoreetilisi ja praktilisi teadmisi.

  • Surfi ettevalmistus – soojendus harjutused, kuidas vältida vigastusi, venitus- ja lõdvestusharjutused
  • Lohesurf  – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused.
  • Purjelaud – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused ja praktika merel.
  • Aerusurf SUP – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused, SUP matkad ja praktik merel.
  • Purjetamine või paadisõit – Meresõidu sissejuhatus, ohutus, kriisi olukorras tegutsemine, päästmine jne. Purjetamine või paadisõit merel.
  • Lainesurf ja skimboard – Teoreetilised teadmised, kalda harjutused ja praktika.
  • Surfielu ja palju muid tervislike aktiivseid tegevusi värskes õhus.

Teismeliste laager on mõeldud kõikidele surfihuvilistele teismelistele. Neli põnevat laagripäeva aitavad luua omanäolise ning mängulise keskkonna. Eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole nõutav.  Kõik tegevused toimuvad madalas vees ja kasutusel on turvavarustus (kalipso, päästevest).

NB! Kõik surfilaagrid on mobiilivabad.

Surfilaagris õpime nelja peamist surfiala, milleks on lainesurf, purjelaud, aerusurf ning tutvume lohesurfiga. Ühel laagripäeval toimub purjetamine või paadisõit merel. Laagri päevakavas on surfialane teooria ja praktika vees. Kõige tähtsamaks peame mere -ja ranna ohutust, mida õpetatakse jooksvalt laagrilistele kogu laagri vältel. Laagris osalejad saavad põhjaliku ülevaate surfivarustuse ehitusest ja kokkupanekust. Erinevate surfialade õpe toimub vastavalt ilmastiku tingimustele ja laagri programmile. Surfitreeningutele lisaks toimuvad sportmängud ja huvitegevused. Laagrilised on jagatud tiimidesse, mille eesmärgiks on omavahelise koostöö arendamine. Laagris antakse tiimidele erinevaid ülesandeid ja toimuvad tiimide vahelised võistlused.  Laagri lõpus selguvad punktide arvestuse põhjal parimad, keda autasustatakse auhindadega.

Peale laagrit on võimalus jätkata surfitreeninguid surfikoolis.

Laagritasu sisaldab: Erinevaid surfitegevusi ja õpet juhendajate käe all. Surfi riietust ja varustuse kasutamist laagris. Lõunasööki ja õhtuoodet Surfikooli kohvikus. Laagri lõpetamisel väljastame igale osalejale lõputunnistuse.

Surfilaager toimub Tallinnas Kakumäe rannas ja Viimsis Haabneeme rannas.

Päevakava teismeliste surfi linnalaagris:

09:00-9:30 Kogunemine Fansurf Surfikoolis
09:30-10:00 Rivistus, hommiku võimlemine
10:00-12:30 Surfitreeningud kaldal ja vees, sportmängud, huvitegevused
12:30-13:30 Lõunasöök, puhkus
13:30-16:00 Surfitreeningud kaldal ja vees, sportmängud, huvitegevused
16:00-16:30 õhtuoode, vaba aeg
16:30-17:00 Laagripäeva lõpetamine, koju minek.

NB! Kõik laagritegevused toimuvad vastavalt ilmastiku tingimustele. Iga laagripäev on erinevad surfitegevused. Laagri päevakavas võib tulla muudatusi vastavalt ilmastikule.