Skimboardi koolitus - Kakumäe surfikool - Fansurf

Skimboardi koolitus

alates 50 

Skimboardi koolitus

Skimboard on rannas kasutatav surfilaud, millega on võimalik surfata rannaesistel lainetel. Lõbus ja arendav tegevus rannas. Skimboard on surfilaud, millega saab õhukesel veepadjal sõita. Ideaalne vahend igavuse peletamiseks tuuletutel päevadel.

  • Skimboardi koolitus kestab 1h.

Koolitus sisaldab skimboardi ja õpet koolitaja juhendamisel.

Kuidas registreeruda koolitusele?

Palun valige koolitusel osalejate arv ja peale valikut palun kirjutage registreerimis lehel märkuste lahtrisse teile sobivad koolituse ajad, et oleks lihtsam koolitust planeerida. Tellimuse kinnitamisel edastatakse teile e-mailile makseteatis, mille alusel saate tasuda koolituse eest. Peale makselaekumise kontrolli saadetakse teile koolituse arve. Palun võtke meiega ühendust täpse koolitusaja kokku lepimiseks

Kategooria:

Skimboardi koolitus 

Skimboard on rannas kasutatav surfilaud, millega on võimalik surfata rannaesistel lainetel. Lõbus ja arendav tegevus rannas. Skimboard on surfilaud, millega saab õhukesel veepadjal sõita. Ideaalne vahend igavuse peletamiseks tuuletutel päevadel. Skimi peal saab teha igasuguseid lahedaid trikke ja viimase aja trend on näidanud, et tegemist on suhteliselt kiiresti kasvava spordialaga, ning tegemist pole pelgalt enam rannalõbustusega.

Meie skimikoolitaja õpetab teile kuidas sellega sõita, hoiab silma peal ning annab abistavaid näpunäiteid. Skimboardi koolituse lõpuks oled kindlasti endale selgeks saanud lihtsamad trikid ja pöörded. Skimboardi koolitus gruppidele Kakumäe surfikoolis.

Koolitus sisaldab skimboardi ja õpet koolitaja juhendamisel.