Wingsurf koolitus suvel - Kakumäel- Fansurf surfikool

Wingsurf koolitus suvel

%

alates 65 

Tiivasurf  ehk Wingsurf koolitus

Tiivasurf (wingsurf) on veespordialade variatsioon, alates lohesurfist ja edasi arenenud purjelaua sõidust ja aerusurfist. Laual seistes hoiab surfar käes tiiba, mille abil tuul teda edasi kannab. Foilboardi (tiiblaud) leiutamisega, tekkis võimalus väikesel kiirusel tõusta lauaga veest õhku, Tiiva ja foili ideaalne kooslus muutis wingsurfi kiiresti populaarseks.

Kuidas registreeruda Wingsurfi koolitusele?

Palun valige koolitusel osalejate arv ja seejärel 3 tunnine alkkoolitus või personaalne koolitus tunnitasu alusel. Juhul kui soovite personaalset koolitust, siis palun valige 1h/1 inimene ja koguseks märkige soovitav koolitustundide arv. Peale valiku tegemist palun kirjutage registreerimis lehel märkuste lahtrisse teile sobivad koolituse ajad, et oleks lihtsam koolitust planeerida. Tellimuse kinnitamisel edastatakse teile e-mailile makseteatis, mille alusel saate tasuda wingsurfi koolituse eest. Peale makselaekumise kontrolli saadetakse teile koolituse arve ja teiega võetakse ühendust täpsema koolituse aja kokku leppimiseks. 

Koolitus kava ja vajalik info allpool.

Kategooria: Silt:

Tiivasurf ehk wingsurf koolitus

Tiivasurf (wingsurf algkoolitus / wingsurf kursus) on veespordialade variatsioon, alates lohesurfist ja edasi arenenud purjelaua sõidust ja püsti aerutamisest. Laual seistes hoiab surfar käes tiiba, mille abil tuul teda edasi kannab. Foilboardi (tiiblaud) leiutamisega, mis võimaldab väikesel kiirusel tõusta veest lauaga õhku, tekkis tiivasurfile ideaalne kooslus ning wingsurf muutus kiiresti populaarseks. 

Tiibade kasutamine ei piirdu ainult veespordiga, vaid seda kasutatakse sõitmiseks lumes, rannas või maal. Tänasel hetkel kasutatakse täispuhutavaid, kompaktseid ja kergeid tuuletiibasid. 

Wingsurf koolitus loob kirjeldamatult laheda elamuse ja ala hakanud Eestis kiirelt populaarsust koguma. Olgugi, et wingsurf kursus on füüsilist pingutust nõudev, sobib see siiski igas vanuses harrastajatele. Tuulist ilma lubab Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituut aastaringselt, nii et kohalikud ilmastikutingimused sobivad tiivasurfiks ideaalselt.

Tiivasurfi koolitusel õpetavad Sind surfikooli kogenud instruktorid, et vältida ohtlikke olukordi, valida õiget varustust ning hinnata ilmastikuolusid. Õpetatakse tiiva kokkuseadmist ning viise, kuidas tuule abil surfilaual liikuma saada.

Tiivasurf koolitus suvel sisaldab:

  • Ülevaade tiiva arengust ja ohutusest
  • Ilmastiku tingimused (tuul, ilmakaared)
  • Erialane terminoloogia ja kirjeldus
  • Täispumbatava tiiva ülesseadmine
  • Tiiva lennutamine ( suurus 4-6 m2)
  • Sõidu alustamine tiiva ja surfilauaga.
  • Iseseiseiv harjutamise aeg.

Tiivasurfi koolituse hind sisaldab:

Tiivasurf koolitus sisaldab varustust (tiib, pump, surfilaud, kiiver, kalipso, päästevest, leash). Koolituse kestvus keskmiselt 3 tundi. Koolitusele tulles võtke palun kaasa ujumisriided kalipso alla, müts päikse kaitseks, käterätt, päiksekreem ja vajadusel tuulejope või pusa.

Tiivasurfi koolitused Tallinnas toimuvad Kakumäe rannas. Ilmainfo leiate Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituut kodulehelt.

NB! Kõik Tiivasurf koolitus toimub vastavalt ilmastiku tingimustele

Teie Fansurf Surfikool!