Surfilaager täiskasvanutele “WEEKEND SURF AND SAILING” - Fansurf

Surfilaager täiskasvanutele “WEEKEND SURF AND SAILING”

Täiskasvanute surfilaager “WEEKEND SURF AND SAILING” pakub suurepärast võimalust veeta aktiivne nädalavahetus koos sõprade ja uute surfihuviliste tuttavatega.

Laagri toimub 17-18 juunil Fansurf Surfikoolis, Tallinnas Kakumäe rannas.

Surfilaagri hind ja sisu

Laagri osalustasu on 250 eurot, mis sisaldab kõigi viie surfiala varustust, kalipsot, päästevesti ning kahte lõunasööki ja õhtuooteid. Kuna kohtade arv laagris on piiratud ja laager toimub ainult ühel korral, siis palume huvilistel aegsasti registreeruda.

Palju erinevaid surfialasid

Laager on suurepärane koht, kus saab proovida erinevaid surfialasid ja õppida uusi oskusi koos kogenud juhendajatega.

Laagris on võimalus proovida viit erinevat surfiala:

  • Purjelauasurf
  • Aerusurf
  • Tiivasurf
  • Lohesurf
  • Lainesurf

Iga surfiala jaoks toimub algkoolitus ja praktika vees.

Purjetamine

Laagris pakutakse ka võimalust nautida purjetamist jahil ning veeta meeleolukaid hetki vahvas seltskonnas. Purjetamine on suurepärane viis mereeluga tutvumiseks ning tekitab palju põnevaid elamusi. Purjetamine toimub vastavalt ilmastikule, mis tähendab, et kui ilm ei võimalda seda ohutult teha, siis kavandatakse teisi tegevusi.

Purjetamine on tegevus, mida saavad nautida nii algajad kui ka kogenud meremeeste ning -naistena. Fansurf Surfikooli purjetamistunnid on loodud selleks, et õpetada purjetamise algtõdesid ning aidata omandada uusi kogemusi ning oskusi.

Laagris osalejad saavad kogenud instruktori juhendamisel õppida purjetamise tehnikaid, nagu näiteks jahi juhtimine, purjede seadistamine ning navigeerimine. Fansurf Surfikooli jahid on spetsiaalselt kohandatud selleks, et pakkuda parimat kogemust ning ohutust.

Purjetamine võib olla nii lõbus kui ka väljakutsuv ning muutuda ka haasahaaravaks meeskonnatööks.

Purjetamine on ka suurepärane võimalus nautida merevaadet ning looduse ilu. Laagris osalejad saavad kogeda merevärinaid, tuule tuhinat ning päikeseloojangu imetlemist mere kohal.

Aerusurf

Aerusurf ehk SUP (Stand Up Paddleboarding) on suurepärane veealune tegevus, mis on tänapäeval muutunud üha populaarsemaks. Tegemist on rahuliku ja vaikse tegevusega, mis sobib hästi nii rannapuhkuse kui ka treeningu eesmärgil.

Pakume eraldi põhjalikumat aerusurfi koolitust, kus õpilased saavad õppida aerusurfi põhitõdesid ja harjutada tasakaalu. Instruktorid õpetavad kuidas juhtida aerusurfi lauda ning kuidas ohutult vette minna ja välja tulla. Koolitus on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele ning pakub suurepärast võimalust õppida uusi oskusi ja saada kogemusi.

Lisaks aerusurfi põhitõdedele, korraldame surfilaagris ka aerusurfi matka merel. Matk pakub suurepärast võimalust nautida merd ja ümbritsevat loodust. Meie instruktorid juhendavad matkalisi ning tagavad ohutu ja lõbusa kogemuse.

Aerusurf on suurepärane võimalus nautida loodust, veeta aega sõpradega ning treenida oma keha. Sobib igas vanuses inimestele. 

Surfilaagrisse registreerumine

Tule ja saa osa unustamatust elamusest Kakumäe Surfilaagris ning avasta uusi surfialasid ning veespordialasid koos sõprade ja uute tuttavatega.

Kuna kohtade arv laagris on piiratud, siis palume huvilistel aegsasti registreeruda.

Kindlusta endale koht siin: fansurf.ee/surfilaager

Posted in Muu