Teismeliste linnalaagrid 2023 aasta suvel - Fansurf

Teismeliste linnalaagrid 2023 aasta suvel

Suvevaheaeg on ideaalne aeg, et pakkuda oma lapsele põnevaid ja seikluslikke kogemusi. Üks suurepärane võimalus selleks on saata oma laps surfilaagrisse, kus ta saab õppida uusi oskusi ja veeta aega koos teiste lastega. Kui otsid oma lapsele vahvat suvelaagrit, siis Fansurf Surfikooli linnalaagrid on kindlasti üks hea võimalus.

Miks valida Fansurf linnalaagrid?

Fansurf Surfikooli linnalaagrid on suunatud teismelistele vanuses 9-12 aastat ning toimuvad Tallinna Kakumäe rannas. Laagris õpetatakse ja harjutatakse mitmeid erinevaid veespordialasid, alates lainelauasõidust kuni lohesurfini. Lisaks veespordialadele saavad lapsed osaleda ka erinevates õppetegevustes kaldal ning õppida mere- ja rannaohutust.

Linnalaagrite päevakava

Linnalaagrite päevakava on dünaamiline ja sõltub ilmast ning laagrikavast. Lapsed käivad vees kaks korda päevas koos kogenud treeneritega ning saavad võimaluse osaleda erinevates tegevustes ja võistlustel, mis arendavad nende koostöödja suhtlemisoskust. Laagrid toimuvad linnalaagri formaadis, ehk hommikul tuleb laps laagrisse ja õhtul läheb koju. 

Linnalaagri tegevused

Laagris õpitakse ja harjutatakse mitmeid erinevaid veespordialasid nagu: 

  • Lainesurf
  • Bodyboard
  • Wingsurf
  • Purjelaua koolitus ja praktika veepeal
  • Aerusurfi ehk SUP koolitus
  • SUP matkamine
  • Skimboardi koolitus
  • Lohesurfi kaldakoolitus ja õppelohede lennutamine 
  • Longboardiga sõitmine

Varasematele traditsioonilistele surfilaagri tegevustele lisanduvad 2023 suvehooajal lainesurfi õpe, wingsurfi õpe ja paadi ning tuubisõit.

Lisaks veepealsetele tegevustele saavad lapsed osaleda ka mängulistes õppetegevustes kaldal ning õppida mere- ja rannaohutust.

Fansurf Surfikool on korraldanud ka transferid, et tagada lastele mugav ja turvaline transport laagrikohta ja tagasi.

Eelnev surfikogemus ja ujumisoskus ei ole Fansurfi linnalaagrites vajalik. Kõik tegevused toimuvad madalas vees, kasutades turvavarustust nagu kalipsod, päästevestid ja turvapaat. See annab võimaluse igale lapsele osaleda laagris ja õppida uusi oskusi.

Kuidas linnalaagrisse registreeruda?

Fansurf Surfikooli linnalaagrid pakuvad lastele võimalust õppida uusi oskusi, veeta aega looduses ja tegeleda aktiivse puhkusega.

Kui soovid oma lapsele meeldejäävat suvelaagrit pakkuda, siis vali Fansurf Surfikooli linnalaager ning lase oma lapsel avastada uusi seiklusi.

Registreerimine ja lisainfo: https://fansurf.ee/linnalaager/

Posted in Muu