Talisurfi hooaeg on käes - Lohesurf ja Wingsurf lumel - Fansurf

Talisurfi hooaeg on käes – Lohesurf ja Wingsurf lumel

Lohesurf ja Wingsurf (Tiivasurf) lumel

Selle talve esimesed triibulised lumel ja esimene Tiivasurfi koolitus Jüri põllul sai tehtud. Nii nagu ilmaennustus lubas, siis tuuleolud olid karmid. Puhus üle 10m/s pagiline tuul ja lumi oli võrdlemisi paks. Edaspidi näitab pisut rahulikumaid ilmasid ja mõnus tali jätkub. 

Tiivasurfi ja lohesurfiga on parim aeg algust teha just talvel, kuna jääb ära vees ukerdamine. Koolituse läbimine on väga lihtne ettevõtmine, registreeri ennast fansurf.ee kodulehel, valides kolme tunnise Talvine Lohesurfi või Talvine Wingsurfi koolituse. Surfikoolituse hind sisaldab Lohesurfi või tiivasurfi varustust ja lumelauda koos saabastega. Koolitusele palume tulla lumelaua või suus riietuses. Koolitused toimuvad Tallinna ümbruses vastavalt ilmastiku oludele. 

Koolituse käigus on teoreetiline osa talvisest lohesurfist või tiivasurfist, edasi varustuse kokkupanek ja praktilised harjutused. Kui esimene osa läbitud jätkame sõidu alustamisega ja surfamisega lumel. Talisurfi koolitus on lõbus ja põnev kogemus ning sobib peaaegu kõigis vanuses inimestele. Eelnev surfikogemus ei ole vajalik. 

Võta meiega ühendust tel +372 56988435 või mail info@fansurf.ee või registreeri ennast koolitusele fansurf.ee kodulehel

Teie Fansurf tiim!