SUP matkad Rummu karjääris gruppidele - Fansurf surfikool

SUP matkad Rummu karjääris gruppidele

40 

SUP matkad Rummu karjääris gruppidele

  • Hind 40 eur/inimese kohta.
  • Minimaalne grupi suurus 10 inimest või matka miinimumtasu 400 eur
  • Matka pikkus orienteeruvalt 2-2.5 tundi.
  • Kohtade arv piiratud 10-20 osalejat.
  • Hind sisaldab: aerusurfi varustust, päästevesti, kalipsot, vajadusel susse, matkajuhti teenust.

Broneeri aeg: info@fansurf.ee või helistades +372 56988435

 

SAADAVAL

Kategooria: Sildid: ,

SUPi matkad / aerusurfi matkad / päikseloojangu matk Rummu karjääris gruppidele

Rummu on üks legendaarne koht nii ajaloos, turismis kui kas sukeldumises. 1938. aastal avati siin vangilaager, kus vangide tööjõudu kasutati kivimurrus “Vasalemma marmori” kaevandamiseks. Vangla suleti alles 2013 aasta 1. jaanuaril. Juba enne vangla sulgemist lõpetati aga karjäärist vee väljapumpamine ning see täitus allikavetega. Ka kõige kuumemal suvepäeval ei tõuse selle 44 ha kristallselge veega järve temperatuur üle 18-20 kraadi. Praegu on järv Eesti sukeldumisparadiis. Veetaseme tõusuga jäid vee alla nii hooned, okastraataed, ekskavaator ja mets. Matkame Rummu karjääri põhja tipust, kuni lääne serva eramaa piirini ja tagasi. SUPi matkad / aerusurfi matkad / päikseloojangu matk Rummu karjääris gruppidele Fansurf surfikoolis.

  • Kogunemiskoht: koordinaadid saadame registreerunutele.
  • Matka pikkus: kuni 2 km
  • Kestvus: kuni 1.5 tundi
  • Mida kaasa võtta, mida selga panna? Ujumisriided ja rätik kaasa ja vastavalt ilmale soojemad riided, et peale matka külm ei oleks. Pudel vett joomiseks, midagi näksida oma soovi järgi.

Laird Hamilton ja Dave Kalama olid esimesed, kes tutvustasid iidset spordiala moodsale veespordi maailmale. Rick Thomas oli 2000. aastal esimeseks “kaasaegseks” surfariks, kes tõi aerusurfi Hawaii saartelt mandri USA – sse. Sealsete surfarite poolt võeti uus ala kiiresti omaks, kuna pakub võimalust püsida pikemalt lainel ning ülevaade toimuvast on tunduvalt parem.
Olles suhteliselt kergesti omandatav, on aerusurf tänapäeval tõhusaks lisatreeninguks paljudele tippsportlastele ning lihtsalt meeldivaks ajaviiteks miljonitele inimestele üle maailma.

Aerusrfi koolitust korraldab Kakumäe surfikool ja Viimsi surfikool.