SUP matkad Rummu karjääris gruppidele - Fansurf surfikool

SUP matkad Rummu karjääris gruppidele

50 

SUP matkad Rummu karjääris gruppidele

Parim seiklus sõpradega või töökaaslastega on Sup matk Rummu karjääris. Matkasi korraldame teile sobival ajal. Rummu karjääri matkasi korraldame  10-15 inimesele. Miinimum tasu matka korraldamisel on 500 eur ehk 50 eur/inimese kohta.

  • Hind 50 eur/inimese kohta.
  • Minimaalne grupi suurus 10 inimest või matka miinimumtasu 500 eur
  • Matka pikkus orienteeruvalt 2 tundi.
  • Kohtade arv piiratud 10-15 osalejat.
  • Hind sisaldab: aerusurfi varustust, päästevesti, kalipsot, vajadusel susse, matkajuhti teenust.

Kuidas registreeruda matkale?

Palun valige matkal osalejate arv vahemikus 10-15 inimest, peale valikut palun kirjutage registreerimis lehel märkuste lahtrisse teile sobivad matka ajad, et oleks lihtsam matka planeerida. Tellimuse kinnitamisel edastatakse teile e-mailile makseteatis, mille alusel saate tasuda aerusurfi matka eest. Peale makselaekumise kontrolli saadetakse teile matka arve. Palun võtke meiega ühendust täpsema matka aja kokku leppimiseks. 

Rohkem info allpool

SAADAVAL

Kategooria: Silt:

SUPi matkad / aerusurfi matkad / päikseloojangu matk Rummu karjääris gruppidele

Rummu on üks legendaarne koht nii ajaloos, turismis kui kas sukeldumises. 1938. aastal avati siin vangilaager, kus vangide tööjõudu kasutati kivimurrus “Vasalemma marmori” kaevandamiseks. Vangla suleti alles 2013 aasta 1. jaanuaril. Juba enne vangla sulgemist lõpetati aga karjäärist vee väljapumpamine ning see täitus allikavetega. Ka kõige kuumemal suvepäeval ei tõuse selle 44 ha kristallselge veega järve temperatuur üle 18-20 kraadi. Praegu on järv Eesti sukeldumisparadiis. Veetaseme tõusuga jäid vee alla nii hooned, okastraataed, ekskavaator ja mets. Matkame Rummu karjääri põhja tipust, kuni lääne serva ja tagasi. SUPi matkad / aerusurfi matkad / päikseloojangu matk Rummu karjääris gruppidele Fansurf surfikoolis.

  • Kogunemiskoht: koordinaadid saadame registreerunutele.
  • Matka pikkus: kuni 2 km
  • Kestvus: kuni 1.5 tundi
  • Mida kaasa võtta, mida selga panna? Ujumisriided ja rätik kaasa ja vastavalt ilmale soojemad riided, et peale matka külm ei oleks. Pudel vett joomiseks, midagi näksida oma soovi järgi.
  • Aerusurfi matk sisaldab: aerusurfi varustust, päästevesti, kalipsot, vajadusel susse, matkajuhti teenust.

Laird Hamilton ja Dave Kalama olid esimesed, kes tutvustasid iidset spordiala moodsale veespordi maailmale. Rick Thomas oli 2000. aastal esimeseks “kaasaegseks” surfariks, kes tõi aerusurfi Hawaii saartelt mandri USA – sse. Sealsete surfarite poolt võeti uus ala kiiresti omaks, kuna pakub võimalust püsida pikemalt lainel ning ülevaade toimuvast on tunduvalt parem.
Olles suhteliselt kergesti omandatav, on aerusurf tänapäeval tõhusaks lisatreeninguks paljudele tippsportlastele ning lihtsalt meeldivaks ajaviiteks miljonitele inimestele üle maailma.

Aerusrfi koolitust korraldab Kakumäe surfikool