Päikeseloojangu SUP matkad - Kakumäel ja Viimsis - Fansurf surfikool

Päikeseloojangu SUP matkad

25 

Päikeseloojangu SUP matkad

Päikeseloojangu SUP matkad on avatud!  Matkad toimuvad juulis iga T, N, P algusega kell 19.30-21.00 (kehtib soodushind).

  • Korraldame matkasid teile sobival ajal. Osalejate arv minimaalselt 5 inimest.
  • Hind 25 eur/osaleja.
  • Matk toimub minimaalselt 5 osalejaga

Sup matkadele registreerimine ja info  e-mail: sup@fansurf.ee või helistades tel: +372 56919026

 

SAADAVAL

Päikeseloojangu matk /  SUP matk / aerusurfi matk

Päikeseloojangu matk /  SUP matk / aerusurfi matk on tegevus mida teha koos sõpradega, et nautida aktiivset tegevust merel, kus aeg seisab ja vaim saab uue hingamise! Aerusurfi matk kestab 1.5 tundi kella 19.30-21.00. Matkame vastavalt ilmastiku tingimustele Linnusaareni või Tabasalu pankrannikuni. SUP matkal osalemiseks ei ole nõutav eelnev aerusurfi kogemus. Lauaga harjumiseks kulub tavaliselt 10-15 min. Matkal osaleja peab vähemalt olema 12 aasta vanune. Päikeseloojangu SUP matkad Kakumäe surfikoolis.

Laird Hamilton ja Dave Kalama olid esimesed, kes tutvustasid iidset spordiala moodsale veespordi maailmale. Rick Thomas oli 2000. aastal esimeseks “kaasaegseks” surfariks, kes tõi aerusurfi Hawaii saartelt mandri USA – sse. Sealsete surfarite poolt võeti uus ala kiiresti omaks, kuna pakub võimalust püsida pikemalt lainel ning ülevaade toimuvast on tunduvalt parem.
Olles suhteliselt kergesti omandatav, on aerusurf tänapäeval tõhusaks lisatreeninguks paljudele tippsportlastele ning lihtsalt meeldivaks ajaviiteks miljonitele inimestele üle maailma.

Aerusrfi koolitust korraldab Kakumäe surfikool ja Viimsi surfikool.